Declarații de avere și interese

Consiliul de Administrație
Prenume Nume Funcție Declarație
Radu Gabriel BONDAR Preşedinte al C.A. radu-bondar.pdf
Adrian BESOIU Membru în C.A. adrian-besoiu.pdf
Ciprian FARAON Membru în C.A. ciprian-faraon.pdf
Nicu FLORESCU Membru în C.A. nicu-florescu.pdf
Ștefan Florin NARTEA Membru în C.A. stefan-florin-nartea.pdf

 

Conducerea executivă
Prenume Nume Funcție Declarație
Marius Ioan GÎRDEA Director general marius-ioan-gîrdea.pdf
Gheorghe VELICU Director operaţional gheorghe-velicu.pdf
Ovidiu NICOARĂ Director economic ovidiu-nicoara.pdf
Iulia IVANCEA Director comercial iulia-ivancea.pdf

 

Personal cu funcții de conducere
 Prenume Nume  Funcție  Declarație
Olimpiu Nicolae GRUMĂZESCU Șef departament tehnic olimpiu-grumazescu.pdf
Anița DĂNILĂ Şef serviciu anița-dănilă.pdf
Tania Nicoleta HERBAN Şef serviciu tania-nicoleta-herban.pdf
Călin Dragoș HULEA Șef Serviciu calin_hulea.pdf
Adrian NICOLAU Şef serviciu adrian-nicolau.pdf
Alexandra Maria PĂCURAR GYENGE Şef serviciu alexandra-maria-păcurar-gyenge.pdf
Ilie PITICARI Şef serviciu ilie-piticari.pdf
Marius SABĂU Şef serviciu marius-sabău.pdf
Viorel AVRAMESCU Şef birou viorel-avramescu.pdf
Emilia Mariana CETEAN Şef birou emilia-mariana-cetean.pdf
Mirela CIUCUR Șef birou - contract suspendat mirela-ciucur.pdf
 Julieta MIHĂILĂ Șef birou  julieta-mihaila.pdf
Maria NISTOR Şef birou maria-nistor.pdf
Gheorghe BĂRDAȘ  Șef birou bărdaș-gheorghe.pdf

 

Persoane care au deținut funcții de conducere
Prenume Nume Funcție Declarație
Dorel ALDEA Fost membru în C.A. dorel-aldea.pdf
Viorica BÂNDESCU Fost membru în C.A. viorica-bândescu.pdf
Cristina BICA Fost membru în C.A. cristina-bica.pdf
Radu Ioan GANEA Fost membru în C.A. radu-ioan-ganea.pdf
Mariana HURJUI Fost membru în C.A. mariana-hurjui.pdf
Nicolae PASCU Fost membru în C.A. nicolae-pascu.pdf
Gheorghe PAVEL Fost membru în C.A. gheorghe-pavel.pdf
Ioan STOICA Fost membru în C.A. ioan-stoica.pdf
Gheorghe SUDITU Fost membru în C.A. gheorghe-suditu.pdf
Marin Alexandru TRANDAFIR Fost membru în C.A. marin-alexandru-trandafir.pdf
Augustin SAVA Fost director general augustin-sava.pdf
Viorica AXENTE Fost șef serviciu viorica-axente.pdf
Merișor CERANU Fost șef serviciu merisor_ceranu.pdf
Achim TOLCIU Fost șef serviciu achim-tolciu.pdf
Vlad VIZITIU Fost șef serviciu vlad-vizitiu.pdf
Dan RĂDULESCU Fost șef atelier dan-rădulescu.pdf
Iohana Valentina CUSTRIN Fost șef birou iohana-custrin.pdf
Liviu MARIN Fost șef tură liviu-marin.pdf
Călin MERLEA Fost șef tură călin-merlea.pdf
Ciprian SAVU Fost șef tură ciprian-savu.pdf